
Оперативна пам'ять Samsung 4Gb So-DIMM PC3-12800S DDR3-1600 1.5v (M471B5173BH0-CK0)
250 ₴
- Готово до відправки
- Код: Samsung 4gb DDR3
+380 (67) 589-13-32
Viber, WhatsApp, Telegram- +380 (63) 829-62-62
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гарантія місяць.
Технічні характеристики:
| Тип пам'яті | DDR3 |
| Об'єм пам'яті | 4 ГБ |
| Кількість модулів у наборі | 1 |
| Стандарти пам'яті | PC3-12800 |
| Частота пам'яті | 1600 МГц |
| Таймінги | CL11 |
| Напруга живлення | 1.5 В |
| Форм-фактор пам'яті | 204-pin SO-DIMM |
| Перевірка і корекція помилок (ECC) | non-ECC |
| Буферизація | unbuffered |
| Охолодження | немає |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Вживані |
| Виробник | Samsung |
| Призначення | Для ноутбука |
| Об'єм одного модуля | 4 GB |
| Частота пам'яті | 1600 МГц |
| Номінальна напруга, В | 1.5 В |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Форм-фактор | SODIMM |
| Гарантійний термін | 1 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴
