
Dell Pro 16 PC16250 16" IPS (1920x1200) WUXGA Core 3 100U 8GB RAM 256GB SSD
22 000 ₴
- Готово до відправки
- Код: Dell Pro 16 PC16250
+380 (67) 589-13-32
Viber, WhatsApp, Telegram- +380 (63) 829-62-62
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Dell 16 PC16250 16" IPS (1920x1200) WUXGA Intel Core 3 100U 8GB RAM 256GB SSD
Характеристики
СеріяОпераційна система
Операційна системаПроцесор
Процесор- Intel Core 3 100U
- Intel
Корпус
Ємність акумулятора Вага Колір- Графітовий
- Тачпад
- 3-елементна, 55 Вт * год
- 358 x 251.82 x 18.89 - 20.85 мм
Накопичувачі даних
Обсяг SSD- 256 ГБ
Оперативна пам'ять
Об'єм встановленої оперативної пам'яті- 8 ГБ
- DDR5-5600 МГц
- 86 ГБ
Підключення
Безпровідний зв'язок- Wi-Fi 802.11ax 2x2
Bluetooth 5.3
Gigabit Ethernet
- 1 x Thunderbolt 4
- 1 x USB 3.1/3.2 Gen2 Type-C
- 2 x USB 3.1/3.2 Gen1 Type-A
- 1 x HDMI
- 3.5 мм (mini-Jack)
Екран
Діагональ екрану Частота оновлення екрану Роздільна здатність Тип екрану Покриття екрану Вбудована камера- FHD 1080p + IR
- Для роботи та навчання
- З підтримкою ШІ (AI)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкція | Класичний |
| Ультрабук | Ні |
| Встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Тип накопичувача | SSD |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Intel Core 3 |
| Частота процесора | 4.7 МГц |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота пам'яті | 5600 МГц |
| Максимальний об'єм пам'яті | 96 GB |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 16 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Сенсорний екран | Ні |
| Мультитач екран | Ні |
| Підтримка 3D | Ні |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 256 GB |
| Тип диска | SSD PCI Express |
| Два жорстких диска | Ні |
| Оптичний привід | Відсутній |
| Об'єм SSD | 256 GB |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Ні |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 2 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.1 Type-C | 2 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.2 | 2 |
| Мультимедіа | |
| Чіпсет звукового адаптера | Realtek |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Вбудований сабвуфер | Ні |
| Наявність колонок | Так |
| Веб-камера | Так |
| ТВ-тюнер | Ні |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Ні |
| Інші функції і особливості | Кенсінгтонський замок |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Ємність акумулятору | 54 Вт/год |
| Кількість комірок батареї | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 000 ₴




