Гарантія 6 місяців
| Місткість накопичувача | 128 Гб Хочу таке ж |
| Хочу таке ж | |
| Розміри (ширина x висота x глибина) | 70 x 7 x 100 мм |
| Параметри продуктивності | |
| Підтримка TRIM | Є Хочу таке ж |
| Background Garbage Collection | Підтримується |
| Швидкість читання | До 513 МБ/сек |
| Швидкість записування | До 136 Мб/сек |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Сумісність інтерфейсу | SATA (SATA/150), SATA II (SATA/300), SATA III (SATA/600) |
| Пропускна здатність | 6000 Мб/сек |
| Зовнішня швидкість передачі даних | 513 Мб/сек |
| Внутрішня швидкість передачі даних | 136 Мб/сек |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Об'єм накопичувача | 128 GB |
| Тип диска | SSD |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Вид | Внутрішній |
| Стан | Вживані |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Час напрацювання на відмову | 1000000 годин |
| Ударостійкість | 1000 G |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Технічний стан | справне |
| Гарантія | гарантія від продавця |
| Об'єм пам'яті HDD | 128GB |
| Наявність | в наявності |
| Форм-фактор | m.2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴

