
Apple Роутер AirPort Extreme A1521 ME918LL/A США (2.4 GHz and 5 GHz)
2 200 ₴
- Готово к отправке
- Код: AirPort Extreme A1521
- +380 (63) 829-62-62
Apple Роутер AirPort Extreme A1521 ME918LL/A США (2.4 GHz and 5 GHz)
Базова станція AirPort Extreme - чудове бездротове рішення для дому, школи та малого бізнесу.
AirPort Extreme оснащується модулем Wi-Fi 802.11ac, що забезпечує три потоки з максимальною швидкістю передачі даних 1,3 Гбіт/сек, що майже втричі швидше порівняно зі стандартом 802.11n. Нові базові станції AirPort включають потужні приймачі та шестиелементну систему антен з можливістю формування діаграми спрямованості їхнього випромінювання для забезпечення максимального діапазону дії та продуктивності. Завдяки вбудованим в OS X та iOS функціям налаштування, користувачі зможуть створити високошвидкісну Wi-Fi мережу всього за кілька кліків, а зручна програма AirPort Utility дозволяє з легкістю переглядати та змінювати налаштування мережі, використовуючи прості графічні схеми.
Комплект поставки:
- Маршрутизатор;
- Дріт живлення.
| Общие | |
|---|---|
| Вес | 945 г |
| Питание | Сеть 220В |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Высота | 168 мм |
| Ширина | 98 мм |
| Длина | 98 мм |
| Напряжение | 220 В |
| Основные | |
| Производитель | Apple |
| Тип | Беспроводной |
| Количество USB-портов | 1 |
| Состояние | Б/У |
| Тип антенны | Внутренняя |
| Класс устройства | Персональный |
| Режим моста | Да |
| Стандарт соединения | 802.11ac |
| Скорость соединения | 1300 Мбит/сек |
| Количество антенн | 6 шт |
| Поддержка работы в двух диапазонах | Да |
| Интерфейс подключения к локальной сети/компьютеру | Gigabit Ethernet |
| Количество LAN-портов (RJ-45) | 3 шт |
| Интерфейс подключения к интернет (WAN) | Ethernet |
| Поддержка VPN-туннелей | Да |
| Количество LAN портов | 3 шт |
| Количество WAN портов | 1 шт |
| WI-FI частота, ГГц | 2.4+5 |
| Скорость WI-FI, Mbit/сек, до | 1300 |
| Пользовательские характеристики | |
| Техническое состояние | исправное |
| Гарантия | гарантия от продавца |
| Наличие | в наличии |
| WAN-порт | Ethernet |
- Цена: 2 200 ₴

