
Ноутбук Dell Latitude 3540 15'6 FHD i5-1335U 16Gb ddr4 512Gb SSD
18 500 ₴
- Нет в наличии
- Код: Dell 3540
- +380 (63) 829-62-62
Dell Latitude 3540 — компактний ноутбук, який поєднує сучасні технології, ергономічний дизайн і хорошу начинку. Підійде як для дистанційного навчання, так і для роботи.
Ноутбук має екран 15.6" дюймів із високою роздільною здатністю для чіткої картинки. Дозволить працювати з інформацією, медіаконтентом і підійде для відпочинку за переглядом фільмів та серіалів.
Dell Latitude 3540 працює на базі продуктивного процесора Intel Core i5-1335U з 8 ГБ оперативної пам'яті та 512 ГБ SSD-накопичувача. Така конфігурація дозволить працювати в режимі багатозадачності, без проблем зберігати презентації, фотографії, необхідну документацію. Ноутбук швидкий і плавний в роботі, тому з ним буде легко виконувати робочі завдання та відпочивати з насолодою.
Наявний широкий набір інтерфейсів для підключення потрібних пристроїв, накопичувачів і аксесуарів, зокрема USB Type-C, HDMI для моніторів і LAN для мережевого кабелю.
Для проведення онлайн-співбесід, нарад чи дистанційного навчання є вебкамера й мікрофон. Спеціальні інтелектуальні технології аудіо усунуть зайві шуми, а моніторинг якості голосу подадуть сигнал, коли якість вашого голосу низька. А для стабільного й швидкого з'єднання передбачено сучасний стандарт Wi-Fi 802.11ax.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dell |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкция | Классический |
| Ультрабук | Нет |
| Предустановленная ОС | Windows 11 Pro |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Состояние | Б/У |
| Тип накопителя | SSD |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Intel Core i5 |
| Частота процессора | 4.6 МГц |
| Количество ядер процессора | 10 |
| Объем кэша L3 | 12 Мб |
| Модель процессора | i5-1335U |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 16000 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Частота памяти | 3200МГц |
| Максимальный объем памяти | 64 GB |
| Количество слотов памяти | 2 |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 15 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Сенсорный экран | Нет |
| Мультитач экран | Нет |
| Поддержка 3D | Нет |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный |
| Производитель графического чипсета | Intel |
| Два видеоадаптера | Нет |
| Устройства хранения данных | |
| Объем накопителя | 512 GB |
| Тип диска | SSD PCI Express |
| Два жестких диска | Нет |
| Оптический привод | Отсутствует |
| Объем SSD | 512 GB |
| Карты памяти | |
| Встроенный картридер | Нет |
| Подключение и связь | |
| Встроенная сетевая карта | Да |
| Максимальная скорость сетевого адаптера | 1000 Мбит/с |
| Количество интерфейсов USB 3.1 Type-C | 1 |
| Количество интерфейсов USB 3.2 | 3 |
| Мультимедиа | |
| Чипсет звукового адаптера | Realtek |
| Встроенный микрофон | Да |
| Встроенный сабвуфер | Нет |
| Наличие колонок | Да |
| Веб-камера | Да |
| ТВ тюнер | Нет |
| Дополнительные характеристики | |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Другие функции и особенности | Кенсингтонский замок |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Pol |
| Емкость аккумулятора | 54 Вт/ч |
| Количество ячеек батареи | 6 |
- Цена: 18 500 ₴





